ייצור שלטים מוארים - דף הבית   |   אודות פס אורון   |   צור קשר

050-6555323
ייצור שלטים מוארים
הקשו כאן כדי לעבור לאתר החדש של פס אורון

עיצוב שלטים לעסקים

עיצוב שלטים לעסק דורש ניסיון. מטרתו של עיצוב השלט הוא למשוך לקוחות ולגרום להם להיכנס למשרד או לחנות. עיצוב שלטים הינו מרכיב רב משמעות לעסק, הוא לא רק מושך ומזמין אלא הוא ממתג: עיצוב שלטים יגרום ללקוחות הנכונים להיכנס לעסק שלך, לחסוך לך זמן ותוכל להשקיע יותר זמן בלקוחות שרוצים בדיוק את השירות ו/או המוצר שלך.

הרבה בעלי עסקים מגיעים אלי עם עיצוב שלטים מעשה ידיהם, או של קרוב משפחה. לפעמים זאת רק סקיצה ולפעמים עיצוב בסיסי, ולרוב זה לוקה בחוסר תכנון, שילוב צבעים גרוע ובקיצור - עיצוב שלטים רע. צריך להבין שלפעמים עיצוב שלטים יכול להיות ההבדל בין חנות שמוכרת לחנות שלא מוכרת.

עיצוב שלטים קשור במיקומו של העסק, אבל תמיד עליכם לזכור שהלקוחות שלכם נמצאים בתנועה: בנסיעה או בהליכה כך שזמן החשיפה לשלט שלכם הוא קצר ביותר. ניסיון של עיצוב שלט עם כל השירותים והמוצרים של העסק, כמעט תמיד נידון לכישלון.

לקבלת ייעוץ מאת מומחי התאורה של פס אורון,
צלצלו עכשיו:
08-6527489

עיצוב שלטים מקצועי והלקוחות יגיעו אליך

עומס המידע הוא אחד הבעיות איתם מתמודדים כל מי שצריך עיצוב שלטים. עודף מידע גורם לאותיות קטנות, אותיות קטנות גורמות לכך שמרחוק לא ניתן לקרוא את השלט והנה השלט כבר לא אפקטיבי.

שלט צריך לגרות, לגרום לאנשים להיכנס פנימה. אחר שהם נכנסו כבר תוכל לספר להם בפירוט על מה ולמה. עיצוב שלטים טוב אמור לתפוס את עיניהם, ליצור עניין אצל לקוחותיך הפוטנציאלים ולגרום להם לעשות צעד לכיוונך.

מיעוט אותיות בשלט הוא המפתח לקראת עיצוב שלטים יעיל ובכלל, שמירה על פשטות היא מרכיב חשוב בשלט. כמה פעמים חלפת על פני שלט עם אותיות מסולסלות, בלתי קריאות - זה עיצוב שלטים שלא לקח בחשבון את הדבר הפשוט והוא שבני אדם צריכים לקרוא את השלט.

השלט שלך הוא הרושם הראשוני שנוצר אצל הלקוח ולכן עיצוב שלטים צריך להיעשות על ידי בעל מקצוע שיש לו ניסיון. ללקוחות הרואים את השלט אין דרך אחרת לדעת על העסק מלבד השלט אותו הם רואים. השלט צריך להעביר את המסר שאתה רוצה שהלקוחות שלך יבינו ולכן עיצוב שלטים צריך להיות הרבה מעבר לייצור. יש הרבה מחשבה מאחורי עיצוב שלטים.

לקבלת ייעוץ מאת מומחי התאורה של פס אורון,
צלצלו עכשיו:
08-6527489

אנשים נחשפים ביום למאות אם לא לאלפי שלטים. מה יגרום להם להיכנס דווקא אל העסק שלך? אנשים רואים, נכנסים וקונים. אם עיצוב השלטים אצלך בעסק לא היה יעיל, זה יעלה לך באובדן מכירות. השלט על החנות או המשרד אינו שלט הכוונה בלבד, הוא שלט שאמור למשוך לקוחות.

חלק מהצופים בשלט שלך עושים זאת יותר מפעם אחת, הן בגלל שמקום עבודתם נמצא באזור או בגלל שהם נוסעים באותה דרך למקום עבודתם או מגוריהם. עיצוב שלט יעיל צריך לגרום להם להיזכר במוצרים, שירותים ובמיקום שלך.

מקריאת עיתון אתה יודע שקריאה של אותיות בצבע שחור על רקע לבן היא הדרך הפשוטה והיעילה. כל ניסיון עיצוב שלטים עם שילוב גוונים יוריד את קריאות השלט ואת האפשרויות לזכור את מה שנקרא. לכן, כשאתה מעצב שלט עם אותיות בצבע ורוד על רקע ירוק, זה לא בדיוק הדבר הקריא בעולם. השתמש בניגוד חזק בין צבעי הטקסט לצבעי הרקע.

השתמש בגופנים גדולים מספיק כדי שהלקוחות יוכלו לקרוא את הטקסט. עיצוב שלטים צריך להתחשב במיקומו של השלט ובמרחק בו נמצאים הלקוחות שאמורים לראות אותו. שלט המתוכנן לחנות בקניון שונה מעיצוב שלט לחנות הנמצאת בצידי הדרך.

לתנועה יש השפעה רבת עוצמה על מנגנוני הקליטה האנושית ובראשם העין. זהו אינסטינקט הישרדות מהזמנים בהם היה צורך עליון להיזהר מחיות טרף. כיום אין סכנה שכזאת, אבל כל דבר שנע תופס מיד את תשומת הלב.

האם אתה יכול להעביר את המסר שלך ללא תנועה. אם כן, חסל את התנועה בשלט, כי מרבית האנשים טוענים שהתנועה בשלט מטרידה אותם. מקצתם טוענים שהתנועה בשלט "מדליקה" אותם, אבל כאמור הם המיעוט. כמעט כל הלקוחות לא סובלים תנועה אופקית, אנכית או הבהוב. צריך שתהיה סיבה טובה בעת עיצוב שלטים כדי לתכנן שלט עם תנועה או הבהוב.

לקבלת ייעוץ מאת מומחי התאורה של פס אורון,
צלצלו עכשיו:
08-6527489

הנחיות עיצוב שלטים בעיר תל אביב:
השלטים יעוצבו ברמה אומנותית, ע"י בעל מקצוע בתחום הגרפיקה/שילוט, ויבוצעו מחומרים עמידים בפגעי מזג אוויר. רכיבים ממתכת, למעט אלומיניום ומתכות אל-חלד, יהיו מגולוונים, או צבועים בצבעים המגינים מפני קורוזיה. קרא עוד

להגדלה, הקש על התמונה
שילוט מואר לעסקים
עיצוב שלטים
גבוה וגדול!!!
תאורת אוירה
שילוט מתכת
מיוחדים!!!
מעצבים
פסאורון באמנות
תלת מימד
תאורות נסתרות
נורות ניאון מעוצבות
פסי תאורה
נורות לדים
ארגזי תאורה
תפריטים מודולריים


 

 

Designed and Powered by Studio Multimedia